SAM ZDECYDUJ CZEGO SZUKASZ

POKÓJ NR 1

POKÓJ NR 1

I PIĘTRO - 8m2 2 osobowy

Spokojny i bardzo przytulny pokój 2 osobowy. W pokoju mamy dużą szafę z lustrem, jedno łóżko małżeńskie o szer. 140 cm oraz stolik nocny z lampką. Okna z balkonem wychodzą na stronę południowo-zachodnią 😊 skąd rozpościera się widok na góry. Zaciemniające zasłony pozwolą się zrelaksować i porządnie wyspać.

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. W tym pokoju przyjmujemy ze zwierzętami.

POKÓJ NR 2

POKÓJ NR 2

I PIĘTRO - 8m2 2 osobowy

Na środku korytarza (vis a vis wejścia) jest przytulny pokój 2 osobowy. W pokoju mamy dużą szafę z lustrem, jedno łóżko małżeńskie o szer. 140 cm oraz stolik nocny z lampką. Okna z balkonem wychodzą na stronę południowo-zachodnią skąd rozpościera się widok na góry. Zaciemniające zasłony pozwolą się zrelaksować i porządnie wyspać.

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. W tym pokoju przyjmujemy ze zwierzętami.

POKÓJ NR 3

POKÓJ NR 3

I PIĘTRO - 8m2   2 osobowy

Pokój, taki jak nr 1 i nr 2 , ale przygotowany jako TWIN - 2 osoobowy z 2 pojedynczymi łóżkami o szer. 90 cm każde :) jak inne w tym układzie, ma małą powierzchnię, ale wystarczająco dużo miejsca dla swobodnego funkcjonowania - a za ścianą wszak naszą jadalnie :) zmieściła się tu  duża szafa z lustrem i krzesło.  Widok z balkonu na góry i dolny ogród - bosko!  

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. W tym pokoju przyjmujemy ze zwierzętami.

POKÓJ NR 4

POKÓJ NR 4

I PIĘTRO - 10m2 2 osobowy z dostawką dla dziecka

Blisko jadalni mamy bardzo zaciszny i przytulny pokój 2-osobowy. W pokoju stoi duża szafa z lustrem oraz łóżko małżeńskie o szerokości 140 cm., dwa stoliki nocne z lampkami oraz 2 krzesła i mały stolik - sprawią że można się tu odciąć w ciszy. Okna wychodzą na stronę wschodnią – widok na las (przy wejściu do budynku), jest to pokój chłodniejszy od innych i mniej nasłoneczniony, za to najlepszy do spania!

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego oraz przyjmujemy ze zwierzętami.

POKÓJ NR 5

POKÓJ NR 5

I PIĘTRO - 18 m2 2 osobowy z możliwością 1 osobowej dostawki

Z jadalni można wejść do jednego z naszych pokoi o podwyższonym standardzie. Duży i jasny pokój 2-osobowy, posiada: 2 łóżka 90 cm (zazwyczaj zsunięte), stolik nocny z lampką, dużą szafę z lustrem oraz stół z dwoma krzesłami. Rozkładana pufa (lub fotel) - mogą w nocy służyć za łóżko w ramach dostawki.

W pokoju są dwa duże okna – wychodzą na stronę południowo-wschodnią z widokiem na las i góry. Jest to pokój z możliwością dostawki dla małego dziecka lub osoby dorosłej.

Łazienka 4m2– posiada: toaletę, kabinę prysznicową z głębokim brodzikiem, lustro oraz umywalkę i szafkę na drobne przedmioty.

POKÓJ NR 6

POKÓJ NR 6

II PIĘTRO -  18m2 2 osobowy z możliwością 2 osobowej dostawki

Jest to duży pokój 2 osobowy o podwyższonym standardzie, znajdujący się na rogu budynku, zaraz przy schodach na drugie piętro. Składa się z przedsionka: z łazienką, szafą i dużym lustrem oraz pokoju właściwego – sypialni. Posiada dwa balkony – od strony południowo-zachodniej i zachodniej budynku, na góry i las. W tym dużym i jasny pokoju, stoją dwa łózka 90 cm (zazwyczaj zsunięte), dwa stoliki nocne z lampkami, mała komoda oraz stół z trzema krzesłami. W pokoju jest również 2-osobowa sofa (w nocy może służyć za łóżko w ramach dostawki), wygodny fotel oraz stolik kawowy. Zaciemniające zasłony pozwolą w pełni zrelaksować się oraz wyspać nawet w ciągu dnia.

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, kabinę prysznicową starego typu, lustro oraz umywalkę.
W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego lub 2 osób dorosłych – w sumie pokój może pełnić funkcję 4 osobowego.

POKÓJ NR 7

POKÓJ NR 7

II PIĘTRO - 9m2 2 osobowy z dostawką dla dziecka

W połowie korytarza na 2 piętrze mamy przytulny 2-osobowy pokój z balkonem. W pokoju znajduje się duża szafa z lustrem, 1 łóżko małżeńskie o szer. 140 cm, stolik nocny z lampką oraz stolik kawowy z dwoma krzesłami. Okna wychodzą na stronę południowo-zachodnią – widok na góry (w dół budynku).

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego lub osoby dorosłej.

POKÓJ NR 8

POKÓJ NR 8

II PIĘTRO – 9m2 2 osobowy z dostawką dla dziecka

Od wschodniej strony budynku („świętego spokoju”) w połowie korytarza na 2 piętrze, mieści się spokojny i przytulny pokój 2 osobowy. W pokoju stoi: szafa, 2 pojedyncze łóżka (bez możliwości zsunięcia) oraz stolik z dwoma krzesłami. Okna wychodzą na stronę wschodnią – widok na las (nad wejściem do budynku). Pokój ma jedyny duży balkon na wyłączność.

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego.

POKÓJ NR 9

POKÓJ NR 9

II PIĘTRO - 8m2 1 osobowy z dostawką dla dziecka

Na końcu korytarza na 2 piętrze, przy wejściu na taras mieści się jedyny u nas pokój 1 osobowy.
Jest to bardzo słoneczny, przytulny pokój, wyposażony w łóżko o szer. 100cm, stolik nocny z lampką i szafę. Przygotowane jest tu również miejsce do pracy – stolik pod oknem z krzesłem. Pokój ma 2 okna – jedno z widokiem na las w stronę południową (przez taras), drugie w stronę południowo-zachodnią – góry (przez taras).

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego

POKÓJ NR 10

POKÓJ NR 10

II PIĘTRO - 10m2 2 osobowy z dostawką dla dziecka

Przy wejściu na taras – na 2 piętrze, po lewej stronie znajduje się klimatyczny 2-osobowy pokój. W pokoju znajduje się duża szafa z lustrem, 1 łóżko małżeńskie o szerokości 140 cm, stolik nocny z lampką oraz stolik z krzesłem. Dwa okna wspaniale doświetlają przestrzeń – jedno z widokiem na las i góry w stronę południową (przez taras), drugie w stronę wschodnią – widok na las (nad wejściem do budynku). Ten pokój ma własne, bezpośrednie wejście na taras (okno balkonowe), ale w pełni zaciemniające zasłonki dbają o komfort i dyskrecję Gości.

Łazienka - 2m2, posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę.
W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego.