SAM ZDECYDUJ CZEGO SZUKASZ

POKÓJ NR 1

POKÓJ NR 1

I PIĘTRO - 8m2 2 osobowy

Spokojny i bardzo przytulny pokój 2 osobowy. W pokoju mamy dużą szafę z lustrem, jedno łóżko małżeńskie o szer. 140 cm oraz stolik nocny z lampką. Okna z balkonem wychodzą na stronę południowo-zachodnią 😊 skąd rozpościera się widok na góry. Zaciemniające zasłony pozwolą się zrelaksować i porządnie wyspać.

Uwaga: W tym pokoju nie ma możliwości żadnej dostawki (ciasno będzie tez z maluszkiem na łóżku rodziców)! Jest to jeden z dwóch najmniejszych pokoi 2 osobowy w naszym domu (jak sama nazwa wskazuje "mały pokój dwu osobowy") - nie możemy ich w żaden sposób przerobić z uwagi na wiek budynku. Nie jest to pokój w którym wygodnie będzie spędzić cały dzień nie wychodząć z łóżka ;) Szukających dużego pokoju zapraszamy dalej. W tym pokoju przyjmujemy ze zwierzętami.

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. 

Więcej informacji

POKÓJ NR 2

POKÓJ NR 2

I PIĘTRO - 8m2 2 osobowy

Na środku korytarza (vis a vis wejścia) jest przytulny pokój 2 osobowy. W pokoju mamy dużą szafę z lustrem, jedno łóżko małżeńskie o szer. 140 cm oraz stolik nocny z lampką. Okna z balkonem wychodzą na stronę południowo-zachodnią skąd rozpościera się widok na góry. Zaciemniające zasłony pozwolą się zrelaksować i porządnie wyspać.

Uwaga: W tym pokoju nie ma możliwości żadnej dostawki (ciasno będzie tez z maluszkiem na łóżku rodziców)! Jest to jeden z dwóch najmniejszych pokoi 2 osobowy w naszym domu (jak sama nazwa wskazuje "mały pokój dwu osobowy") i najmniejsza łazienka - nie możemy ich w żaden sposób przerobić z uwagi na wiek budynku. Nie jest to pokój w którym wygodnie będzie spędzić cały dzień nie wychodząć z łóżka ;) Szukających dużego pokoju zapraszamy dalej. 
W tym pokoju przyjmujemy ze zwierzętami.

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę.

Więcej informacji

POKÓJ NR 3

POKÓJ NR 3

I PIĘTRO - 8m2   2 osobowy

Pokój, taki jak nr 1 i nr 2 , ale przygotowany jako TWIN - 2 osoobowy z 2 pojedynczymi łóżkami o szer. 90 cm każde :) jak inne w tym układzie, ma małą powierzchnię, ale wystarczająco dużo miejsca dla swobodnego funkcjonowania - a za ścianą wszak naszą jadalnie :) zmieściła się tu  duża szafa z lustrem, stolik nocny z lampką i krzesło. Widok z balkonu na góry i dolny ogród - bosko!  

Uwaga: W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego (będzie ciasno i nie ma możliwości zsunięcia łóżek) oraz przyjmujemy ze zwierzętami.

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę.

Więcej informacji

POKÓJ NR 4

POKÓJ NR 4

I PIĘTRO - 10m2 2 osobowy 

Blisko jadalni mamy bardzo zaciszny i przytulny pokój 2-osobowy. W pokoju stoi duża szafa z lustrem oraz łóżko małżeńskie o szerokości 140 cm., dwa stoliki nocne z lampkami oraz 2 krzesła i mały stolik - sprawią że można się tu odciąć w ciszy.

Uwaga: Okna wychodzą na stronę wschodnią – widok na porośniętą skarpę (przy wejściu do budynku), jest to pokój w lato chłodniejszy od innych i mniej nasłoneczniony, za to najlepszy do spania! W zimę jest tu tak samo ciepło jak wszedzie. 
Jest to nasz najtańszy pokój  :) - niskobudżetowcy musza miec na uwadze powyższy opis!
W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego lub na łóżku rodziców - dla dziecka do lat 3. Przyjmujemy tu również ze zwierzętami.

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. 

Więcej informacji

POKÓJ NR 5

POKÓJ NR 5

I PIĘTRO - 20 m2 2 osobowy z możliwością dostawki

Z jadalni można wejść do jednego z naszych pokoi o podwyższonym standardzie. Duży i jasny pokój 2-osobowy, posiada: 2 łóżka 90 cm (zazwyczaj zsunięte), pufę, stolik nocny z lampką, dużą szafę z lustrem oraz stół z dwoma krzesłami. 
W pokoju są dwa duże okna – wychodzą na stronę południowo-wschodnią z widokiem na las i góry. 

Uwaga: W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego lub na łóżku rodziców - dla dziecka do lat 4 oraz/i dostawka dla większego dziecka czy osoby dorosłej na rozkładanej pufie (Ikea Valelentuna 80x200).
Ten pokój jest idealny dla rodzin z dziećmi - jadalnia jest wtedy naturalnym jego przedłużeniem, ale średnio nadaje się dla osób lubiących rano dłużej pospać - dzwięki maszyny do kawy o porze śniadania mogą przerwać najlepszy sen.

Łazienka 4m2– posiada: toaletę, kabinę prysznicową z głębokim brodzikiem, lustro oraz umywalkę i szafkę na drobne przedmioty.

Więcej informacji

POKÓJ NR 6

POKÓJ NR 6

II PIĘTRO -  20m2 2 osobowy z możliwością 2 osobowej dostawki

Jest to duży pokój 2 osobowy o podwyższonym standardzie, znajdujący się na rogu budynku, zaraz przy schodach na drugie piętro. Składa się z przedsionka: z łazienką, szafą i dużym lustrem oraz pokoju właściwego – sypialni. Posiada dwa balkony – od strony południowo-zachodniej i zachodniej budynku, na góry i las. W tym dużym i jasny pokoju, stoją dwa łózka 90 cm (zazwyczaj zsunięte), dwa stoliki nocne z lampkami, mała komoda oraz stół z trzema krzesłami. W pokoju jest również 3-osobowa sofa oraz stolik kawowy. Zaciemniające zasłony pozwolą w pełni zrelaksować się oraz wyspać nawet w ciągu dnia.

Uwaga: ten pokój jest idealny dla rodzin z dziećmi - duży, przestronny, jest gdzie zostawić walizki oraz nie dochodzą tu dźwięki z jadalni (nawet najbardziej imprezowe). Możliwa jest tutaj dostawka dla 2 osób (dzieci lub dorosłych) na sofie oraz dostawka z łóżeczka dziecięcego. 

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, kabinę prysznicową starego typu, lustro oraz umywalkę.
W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego lub 2 osób dorosłych – w sumie pokój może pełnić funkcję 4 osobowego.

Więcej informacji

POKÓJ NR 7

POKÓJ NR 7

II PIĘTRO - 9m2 2 osobowy z dostawką 

W połowie korytarza na 2 piętrze mamy przytulny 2-osobowy pokój z balkonem. W pokoju znajduje się duża szafa z lustrem, 1 łóżko małżeńskie o szer. 140 cm, stolik nocny z lampką oraz stół z dwoma krzesłami. Okna wychodzą na stronę południowo-zachodnią – widok na góry (w dół budynku).

Uwaga: w tym pokoju możliwa jest dostawka nocna (dla osoby dorosłej lub dziecka) - to oznacza, że aby było komfortowo w ciągu dnia - należy ją złożyć a pościel schować do szafy. Osoba ta śpi na rozkładanej puffie Ikea z systemu vallentuna (wygodne).  

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. 

Więcej informacji

POKÓJ NR 8

POKÓJ NR 8

II PIĘTRO – 9m2 2 osobowy 

Od wschodniej strony budynku („świętego spokoju”) w połowie korytarza na 2 piętrze, mieści się spokojny i przytulny pokój 2 osobowy. W pokoju stoi: szafa, 2 pojedyncze łóżka (bez możliwości zsunięcia) oraz stolik z dwoma krzesłami. Okna wychodzą na stronę wschodnią, w lato słońce delikatnie budzi promieniami ale w ciągu dnia jest tu ciemniej i chłodniej (w zimę jest tak samo ciepło jak w każdym innym).
Widok z balkonu (na wyłączność dla tego pokoju z 2 krzesłami i stolikiem - znajduje sie nad werandą) to ściana z liści a  gdy drzewa nie mają liści kaplica na  zabytkowym cmentarzu. Blisko z pokoju na słoneczny taras.

Uwaga: w tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego dla dziecka do lat 3 (będzie ciasno).

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. 

Więcej informacji

POKÓJ NR 9

POKÓJ NR 9

II PIĘTRO - 6m2 1 osobowy 

Na końcu korytarza na 2 piętrze, przy wejściu na taras mieści się jedyny u nas pokój 1 osobowy.
Jest to bardzo słoneczny, przytulny pokój, wyposażony w łóżko o szer. 90cm, stolik nocny z lampką i szafę. Przygotowane jest tu również miejsce do pracy – stolik pod oknem z krzesłem. Pokój ma 2 okna – jedno z widokiem na las w stronę południową (przez taras), drugie w stronę południowo-zachodnią – góry (przez taras). Zaraz za drzwiami pokoju, na korytarzu są drzwi wejściowe na ogólnodostępny taras. 

Uwaga: w tym pokoju (w skrajnym przypadku) możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego dla dziecka do lat 3 (bedzie ciasno).

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę. 

Więcej informacji

POKÓJ NR 10

POKÓJ NR 10

II PIĘTRO - 10m2 2 osobowy 

Przy wejściu na taras – na 2 piętrze, po lewej stronie znajduje się klimatyczny 2-osobowy pokój. W pokoju znajduje się duża szafa z lustrem, 1 łóżko małżeńskie o szerokości 140 cm, stolik nocny z lampką oraz blat biurkowy z krzesłem. Dwa okna wspaniale doświetlają przestrzeń – jedno z widokiem na las i góry w stronę południową (przez taras), drugie w stronę wschodnią – widok na las (nad wejściem do budynku). Ten pokój ma własne, bezpośrednie wejście na taras (okno balkonowe), ale w pełni zaciemniające zasłonki dbają o komfort i dyskrecję Gości.

Uwaga: w tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego (wsuwanego częściowo pod blat biurka) lub na łóżku rodziców - dla dziecka do lat 3.

Łazienka - 2m2, posiada: toaletę, prysznic z zasłonką, lustro oraz umywalkę.
W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego.

Więcej informacji

CAŁY DOM - 220 m2 + ogród

CAŁY DOM - 220 m2 + ogród

Czasami tak jest że masz 20 super osób i chcecie pobyć razem! Aby wspólnie spędzić święta, czy spotkać się po latach! Oferujemy na takie ewentualaności wynajem całego domu (my wciąż mieszkamy na dole, więc nie grubo zakrapiane imprezy). 10 pokoi z łazienkami, duży salon z wygodnymi sofami, jadalnia, taras, ogród :) można wiele zdziałać! 220 m2 do zajęcia.
Opcje ze śniadaniami lub bez. Ognisko czy grill lub obiadokolacja (katering) również wchodza w grę. Pamiętajcie że nie tylko rezerwujący ale wszyscy muszą znać zasady domu i na jaki standard się piszą ;) Zapraszamy 

Więcej informacji