II PIĘTRO -  20m2 2 osobowy z możliwością 2 osobowej dostawki

Jest to duży pokój 2 osobowy o podwyższonym standardzie, znajdujący się na rogu budynku, zaraz przy schodach na drugie piętro. Składa się z przedsionka: z łazienką, szafą i dużym lustrem oraz pokoju właściwego – sypialni. Posiada dwa balkony – od strony południowo-zachodniej i zachodniej budynku, na góry i las. W tym dużym i jasny pokoju, stoją dwa łózka 90 cm (zazwyczaj zsunięte), dwa stoliki nocne z lampkami, mała komoda oraz stół z trzema krzesłami. W pokoju jest również 3-osobowa sofa oraz stolik kawowy. Zaciemniające zasłony pozwolą w pełni zrelaksować się oraz wyspać nawet w ciągu dnia.

Uwaga: ten pokój jest idealny dla rodzin z dziećmi - duży, przestronny, jest gdzie zostawić walizki oraz nie dochodzą tu dźwięki z jadalni (nawet najbardziej imprezowe). Możliwa jest tutaj dostawka dla 2 osób (dzieci lub dorosłych) na sofie oraz dostawka z łóżeczka dziecięcego. 

Łazienka 2m2 – posiada: toaletę, kabinę prysznicową starego typu, lustro oraz umywalkę.
W tym pokoju możliwa jest dostawka dla łóżeczka dziecięcego lub 2 osób dorosłych – w sumie pokój może pełnić funkcję 4 osobowego.