Rodzaj pokojuCena za pokój od:
Pokój 1 osobowy 150 zł/doba
Pokój 2 osobowy 240 zł/doba
Duży pokój 2 osobowy  300 zł/doba


 Cena zawiera śniadanie oraz całodzienny dostęp do kawy/herbaty.

DostawkiCena za osobę
Dzieci do ukończenia lat 2 (pierwsze) na łóżku rodziców – bezpłatnie
łóżeczko dziecięce - 35 zł/pobyt
Dzieci do lat 12  50 zł/dobę
Nastolatkowie i osoby dorosłe  80 zł/dobę

 

Zwierzęta domowe* 30 zł/doba oraz kaucja zwrotna 150 zł 

 

Przyjmujemy płatności gotówką, przelewem oraz kartą kredytową. 

 W przypdku konieczności otrzymania Faktury Vat prosimy poinformowac w wiadomości przy rezerwacji (lub telefonicznie przed rezerwacją), w każdej innej sytuacji wystawimy paragon. 

Nasze ceny można negocjować, bo w gorących okresach mogą być wyższe a po sezonie niższe ! :) Zależą więc od terminu i długości pobytu. W okresie wakacyjnym i ferii szkolnych nie przyjmujemy na mniej niż 4 noclegi (choc warto zadzwonic czy nie ma weekendu last minute). Niechętnie przyjmujemy na 1 noc (ceny są wówczas wyższe) i to tylko poza sezonem. 

ZWIERZĘTA – przyjmujemy duże i małe, koty i psy, króliki i inne domowe ale jedynie do 4 pokoi na pierwszym piętrze (numer 1, numer 2, numer 3 i numer 4 – patrz opis pokoi) dlatego informacja taka jest niezbędna przed dokonaniem rezerwacji; oraz za dodatkową opłatą i śpiące na własnym (przywiezionym przez wynajmujących) posłaniu. Przy pobycie z pupilem pobieramy kaucję zwrotną 150 zł!! Zastrzegamy sobie prawo odmówienia wynajmu pokoju w przypadku przyjazdu ze zwierzęciem i braku wczesniej takiej informacji (braku pokoju na zamiane). Zwierzeta nie mogą wchodzić na jadalnie oraz na 2 piętro domu (w tym na taras!). 

Stałych klientów „Jodły” prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zdjęciami i opisami pokoi – zmieniło się wiele, nie tylko Gospodarze 😊 a nas też dotyka inflacja.