Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację poniższych zasad :) 

 • ZAKWATEROWANIE  doba w naszym obiekcie trwa od godz. 14:00 do godz. 11:00.
  Przyjazd możliwy jest w godz. 14-20, wykwaterowanie 7-11. Póżniejszy przyjazd i wcześniejszy wyjazd możliwy jest tylko za wcześniejszym umówieniem (możliwa dodatkowa opłata: 100 zł). Po godz. 22 ze względu na ciszę nocną, nie ma możliwości pełnego wnoszenia bagaży. 

 • OBUWIE ZMIENNE  w okresie jesienno-zimowo-wiosennym Goście proszeni są o chodzeniu po domu wyłącznie w obuwiu zmiennym (lub skarpetkach :) ). Udostępniami jednorazowe klapki hotelowe. 

 • ŚNIADANIE podajemy w jadalni o godzinie 08:00 i trwa do 10:00
  Bufet szwedzki serwowany będzie w przypadku minimalnego 40% obłożenia obiektu
  (4 pokoje), w pozostałych przypadkach śniadania serwowane będą na talerzach (porcjowane).
  Kawa i herbata ( i czajnik elektryczny) dostępne są przez cały dzień w jadalni.

 • INTERNET – bezpłatny - światłowód wifi z jadalni  (dla maniaków TV: ważne aby zabrać własny laptop – patrz podpunkt TELEWIZORY/TELEWIZJA) - hasło: jodlainternet5

 • TELEWIZORY/TELEWIZJA - Uwaga! W naszym budynku nie mamy ani jednego telewizora (tak, tak, w naszym mieszkanku na dole też nie!). Nie znaczy to, że czeka Was nuda :) Na ścianie jadalni wisi lista 30 rzeczy, które można robić zamiast oglądać TV. Ale bez obaw - skoki narciarskie, ważne mecze oraz filmy dla dzieci wyświetlane są w jadalni z projektora – wiec nic Was nie ominie na dużym ekranie.

 • PARKING - przy budynku, bezpłatny (1 samochód na pokój), niestrzeżony. Brama nie jest zamykana na noc.

 • ZAKAZ PALENIA - w budynku oraz na balkonach i tarasie obowiązuje BEZWZGLĘDNY zakaz palenia papierosów, e-papierosów, itp. Kara za wykrycie palenia to 500 zł. Można palić na zewnątrz budynku.  

 • DOSTAWKI - tam gdzie jest to możliwe (nie upychamy jak sardynki) można skorzystać z dostawki. Informacje o tej możliwości są w opisach pokoi. Dostawka dla osoby dorosłej jest równoznaczna z dostawką dla dziecka/nastolatka. Dostawka to moduł sofy rozkładanej (pufa) z systemu Ikea Vallentuna o szerokości 80cm.
  Dostawka dla dzieci 0-3 lat to rozkładane łóżeczko turystyczne z dodatkowym wygodnym materacem. Dostawki są dodatkowo płatne – w zależności od wieku „dostawkowicza”.

 • RĘCZNIKI – świeże ręczniki kąpielowe w rozmiarze 70x140 – przygotowane są dla Państwa w pokoju, po 1 sztuce na osobę. Dodatkowo w łazienkach przygotowane są ręczniki do rąk.

 • SUSZARKI do włosów – w obiekcie proponujemy bezpłatne użyczenie suszarki do włosów (na cały pobyt). Prosimy zapytać - nie ma ich z automatu w łazienkach.

 • ŻELAZKO i prasowalnica, są dostępne dla Gości w korytarzu.

 • ZWIERZĘTA – przyjmujemy średnie i małe, koty i psy, króliki i inne domowe ale jedynie do 4 pokoi na pierwszym piętrze (numer 1, numer 2, numer 3 i numer 4 – patrz opis pokoi) dlatego informacja taka jest niezbędna przed dokonaniem rezerwacji; oraz za dodatkową opłatą i śpiące na własnym (przywiezionym) posłaniu. Przy pobycie z pupilem pobieramy kaucję zwrotną 100 zł!! Zastrzegamy sobie prawo odmówienia wynajmu pokoju w przypadku przyjazdu ze zwierzęciem i braku wczesniej takiej informacji (braku pokoju na zamiane). Zwierzeta nie mogą wchodzić na jadalnie oraz na 2 piętro domu (w tym na taras!). 

 • CISZA NOCNA Ze względu na charakter obiektu w godzinach 22-7 obowiązuje cisza nocna. Można korzystać z jadalni ale bezwzględnie należy uszanować spokój i relaks innych Gości obiektu. Zastrzegamy sobie prawo odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę (tj.natychmiastowe wykwaterowanie bez zwrotu opłaconych kolejnych dni).

 • ODWIEDZINY OSÓB NIEZAMELDOWANYCH w Jodle. 
  Odwiedziny pojedyńczych osób możliwe jest w godzinach 11-20, jedynie za wcześniejszym uzgodnieniem z Gospodarzami. Prosimy o uszanowanie komfortu i swobody Gości zameldowanych w pierwszej kolejności. 

 • GRUPY - przykro nam, ale w Jodle grupy nie bedą traktowane priorytetowo a rezerwacje powyżej 3 pokoi (nawet na niezależnych rezerwacjach) po kontakcie z rezerwującym - nawet w dniu zakwaterowania będa odwoływane. Jedynym wyjątkiem od tej zasady będzie wynajem wszystkich 10 pokoi, co nie oznacza rezerwacji "całego obiektu" - to nasz dom, my też tu mieszkamy - nawet wtedy wciąż obowiązują Gości w/w zasady. Nie przyjmujemy grup z dużą ilością dzieci poniżej 13 roku życia.

 • KLUCZE opłata za zgubienie kluczy - 200 zł. 

  INFORMACJE DODATKOWE 

 • DZIECI – są zawsze mile widziane! Sami mamy swoje, które tylko czekają na wspólną zabawę z naszymi małymi Gośćmi. W jadalni są klocki lego, książki i gry a na zewnątrz trampolina, huśtawki i mały plac zabaw. Chętnie służymy radą co i gdzie z dziećmi robić w okolicy. Wypożyczymy rower z przyczepką, wózek dziecięcy (trzykołowy, do spacerów po górskiej okolicy), nosidło turystyczne a zimą sanki.

 • TARAS - Na drugim piętrze (dokładnie nad jadalnią) znajduje się duży, ogólnodostępny, letni taras wypoczynkowy. Świetnie nasłoneczniony, w koronach drzew – daje niesamowitą możliwość odpoczynku i obcowania z przyrodą. Tutaj znajdują się zestaw mebli wypoczynkowych oraz stół z krzesłami.

 • INNE – w obiekcie istnieje możliwość wypożyczenia suszarki do butów, przyczepki rowerowej, siedziska, nosidełka turystycznego – za dopłatą. W ogrodzie można samemu (za niewielką opłatą) rozpalić sobie ognisko czy zrobić grila :) 

 • KĄPIELE - potok Kopydło płynie 10 m od bramy, rzeka Wisła – 100 m. Letni basen miejski znajduje się 1500 m od Jodły.

 • SZLAKI GÓRSKIE – łącznik niebieski (Kobyla-stożek Mały) i dalej czerwonym aż po Bieszczady - 50 m od bramy, szlak zabytków Habsburgów oraz nordic walking 100 metrów od bramy (wzdłuż rzeki Wisły) – łącznik do tych szlaków przebiega przy bramie.

 • KOLEJ – dworzec kolejowy Wisła Dziechcinka – 600m, Wisła Kopydło 1,2 km, Wisła Uzdrowisko 2,2 km (istnieje możliwość odebrania z dworca kolejowego samochodem osobowy lub busem)

 • LOTNISKO – Kraków Balice – 140 km 2h jazdy, Katowice Pyrzowice 130 km 2h jazdy (istnieje możliwość odebrania z dworca kolejowego samochodem osobowym lub busem)

 • CENTRUM WISŁY - Do parku Kopczyńskiego (Pomnik Źródeł Wisły - fontanny „Wiślanki”) od nas spacer wzdłuż Wisły zajmuje 12 minut, do amfiteatru 20. Samochodem to zaledwie 2 minuty.

 • OKOLICZNE ATRAKCJE DLA DZIECI - W Wiśle zawsze dużo się dzieje! Są wszelakie festyny a w okresie wakacyjnym Wiślańskie Centrum Kultury i biblioteka organizują ciekawe warsztaty dla dzieci. Na Jonidle i w parku są place zabaw, dmuchańce nad rzeką (przy amfiteatrze) i na skolnitym, park linowy przy hotelu Cristal, jazda na rowerze po strasach Skolnitego i nowa Osada, Centrum Edukacji Ekologicznej Jonidło (tor rolkowy, labirynt, trampoliny ziemne )  a największą atrakcję jest moczenie nóg w rzece i budowanie tamy z kamieni ;) !